Herkese merhaba! Ben Emrehan TAKA. Taka Bilişim Web Tasarım markasının kurucusu olarak sizlere biraz firmamızdan ve bu serüvene nasıl başladığımdan bahsetmek istiyorum.

Hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmekte olan bir dünya ile karşı karşıyayız. Yaşadığımız bu çağın ve dönemin en önemli ihtiyaçlarını ve bununla birlikte gelen problemleri gerçek bir fırsata çevirebilmek adına sizlere ve firmanıza yönelik olarak dijital çözüm ortaklığı sunmak için buradayız.

Sizlere uzman ekibimiz ile çözüm odaklı, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen tam olarak kişiye yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmakta olan bir markayız.

Başarı tesadüf ile oluşan bir kavram değildir. Bunu bilerek çalışmalarımızı tutku, azim ve cesaret ile harmanlayarak yapmakta ve sürdürmekteyiz.

Peki, bu serüvene nasıl ve nereden başladım?

Lise eğitimimi Kocaeli Gebze Anadolu Teknik Bilgisayar bölümünde tamamladım. Daha sonra üniversitemi Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde bitirerek mezun oldum. Bu süreçte ise edinmiş olduğum bilgiler doğrultusunda sektöre yönelik daha çok gelişme kaydedebilmek istediğim için Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği alanında da eğitimimi alarak mezun oldum.

Yaşadığım bu eğitim sürecinde kendimi geliştirdiğim çeşitli bakış açıları ve edindiğim tecrübeler ile yazılım ve grafik tasarım üzerine ağırlık verdim. Bu şekilde eğitim hayatımı sonlandırdım.

Günümüzde dijitalliğin bu kadar hızlı gelişiyor olması, sürekli ilerlemesi, yeniliklerin farkında olmam ve karşılaştığım problemler beni hep bir adım öne taşırken dijital dünyayı daha iyi anlamak adına 2015 senesinde Taka Bilişim Web Tasarım markasını kurdum. 2015 yılından günümüze kadar gelen ekibim ile beraber birden fazla kişi ve kuruma, markalarına yönelik olarak özelleştirilmiş dijital hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti potansiyelimizi canlı ve dinamik tutmak için siz müşterilerimizi her açıdan dinleyerek çözüm yöntemlerimizi de sizlere göre belirlemekteyiz.

Siz de gelişen dünyanın dilinden anlayan çözümlere erişebilmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.