Skip to main content
Kurumsal

Emrehan Taka Kimdir?

By 24 Mart 2023No Comments

Merhaba,

Ben Emrehan TAKA. Taka Bilişim Web Tasarım markasının kurucusuyum.

Hızla gelişen ve değişen bir dünya ile karşı karşıyayız. Bu çağın en önemli ihtiyaçlarını ve beraberinde getirdiği problemleri fırsata çevirebilmek için size ve firmanıza yönelik dijital çözüm ortaklığı sunuyoruz. Bunun için harika bir ekibimiz var. Çözüm odaklı, analitik düşünen, hızlı aksiyon alabilen, tamamen kişiye yönelik ihtiyaçlar üzerine çalışan bir markayız. Başarının bir tesadüf olmadığını biliyor, azimle, tutkuyla ve cesaretle harmanlanmış bir kariyer yolculuğunun başarı ile sonuçlandığını fazlasıyla tecrübe etmiş bulunmaktayım.

Peki bu yolculuğa nereden başladım?

Lise eğitimimi Kocaeli Gebze Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümünde tamamladım. Ardından Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünden mezun oldum. Bu sürece kadar edindiğim bilgiler ışığında sektöre yönelik daha da gelişmek istediğim için Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği alanında da eğitim alarak mezun oldum.

Tüm bu eğitim süreçlerimde geliştirdiğim farklı bakış açıları ve edindiğim tecrübelerin beraberinde yazılım ve grafik tasarım üzerine yoğunlaştım. Eğitimlerimi bu alanda tamamladım.

Dijitalin bu denli hızlı gelişmesi, yeniliklerin farkında olmam ve karşılaştığım problemler beni hep bir adım ileriye taşırken dijital dünyanın dilini daha iyi anlamak için 2015 yılında Taka Web Tasarım markasını kurdum. O yıldan günümüze gelene kadar ekibim ile birlikte birçok kişi ve kuruma markalarına yönelik özelleştirilmiş dijital hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyet potansiyelimizi dinamik tutmak için sizleri her açıdan dinliyor ve çözüm yöntemimizi sizlere göre belirliyoruz.

Dijital Dünyanın dilinden anlayan çözümler için bize ulaşabilirsiniz…

Leave a Reply

Nasıl Yardımcı olabiliriz?