Gebze Web Sitesi – Web Tasarım

Web Tasarım ve Web sistemleri Hizmeti

Web sitesi açarak internetten para kazanabilirsin. İşletmeni internete taşımanın zamanı! Emlakçı, fotoğrafçı, inşaat, restaurant, tamir servisi ve daha nicesi! E-ticaret e adım at. Hizmetler: Web sitesi kur para kazan, İnternetten Satış Yap.

Web Tasarım hizmeti almak istiyorum

Web Sitesi yaptırmak isteyenlere güven ve kalite anlamında yaptığımız tüm işler sizlere birer teminattır.

Örnek vermek gerekirse : www.sutesisatusta.com

Sizlere tasarım konusunda geniş yelpazemizde yer veriyoruz sizlere.

Sunduğumuz Avantajlar

  • Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimiz olan “Kumsal Panel” entegrasyonu
  • UX web sitesi ve mobil uygulama tasarımları
  • Kolay yönetilebilir (demo talebinde bulunabilirsiniz.)
  • Çoklu dil desteği bulunur
  • Wireframe çalışma sistemi
  • Google Lighthouse’da üst düzey puanlamaya sahip web siteleri

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal yapınıza uygun ve modern çizgilerle oluşturulan web sitesi tasarımlarıdır. Oluşturulan tasarımlarda, kullanıcılarınızın site içi aktivelerini kolay ve doğru bir şekilde yapabilmesi ve sizlere daha rahat ulaşabilmesi sağlanır. Tasarımlarda uygun yazı karakteri kullanımı ve uyumlu yardımcı renkler kullanılır. Tüm mobil ve tablet cihazlarıyla uyumludur.

Örnek yapılmış siteler tıklayın hemen bilgi alın

 Kumsal Ajans; kendi geliştirdiği, gereksiz kodlardan arındırılmış “Kumsal Panel” adlı içerik yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılarınız sayfaların açılmasını beklemeden kolayca web sitenizde dolaşabilirler. Çoklu dil desteğine sahip “Kumsal Panel” yönetici paneli sistemi ile istediğiniz dillerde yayın yapabileceğiniz web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Neden sitem olsun sorusunun cevabını arayınca veriyoruz…http://www.takabilisim.com/iletisim

Tüm müşterilerimize, web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek geliştirmeler yaptırıp, web sitenizi farklı özelliklere sahip bir yapı haline de getirebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz e-ticaret siteniz oluşturulurken tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları sağlanmaktadır. Bu sayede; müşterilerinizden, kolay bir şekilde kredi kartı ile ödemeyi tahsil edebilirsiniz. E-ticaret sitesi tasarımları, günümüz tasarım standartlarına uygundur. Satışı yapılan ürün grubuna uygun şekilde tasarımlar üretilmektedir. 

Web sitesi tasarımlarımızda renk uyumu, belirlenen rengin tamamlayıcı renkleri kullanılarak sağlanmaktadır. Web sitesinde oluşturulan tasarımlar, mobil cihaz ve tabletler ile uyumludur. Gereksiz kodlama yapısından arındırılmıştır. Bu sayede, sayfa yükleme hızı yüksek bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz. Ayrıca, tüm müşterilerimize web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ek olarak; oluşturduğumuz e-ticaret siteleri, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir alt yapıya sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Bilgi ve Destek
Değerli müşterimiz; tahmini 5 dakika içerisinde müşteri temsilcimiz yardımcı olucaktır.