Taka Bilişim

Taka Bilişim olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar web sitesi tasarımı ile geliştirme alanında her zaman en iyi hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Dijital sektör içerisinde verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetlerin, sağlam bir altyapıya sahip olmaları konusunda büyük özen gösteririz. Yaptığımız çalışmaların kaliteleriyle bulunduğumuz sektör içerisinde en önde gelen bilişim, yazılım ve tasarım geliştirici bir firma olarak yer almak ilkemizdir.


İş yerleriniz, firmalarınız ya da markalarınız için ihtiyaç duyduğunuz web tasarım, yazılım ve geliştirme işlemlerini, Taka Bilişim uzman ekibimiz ile hazırlayarak sizlere teslim ederiz. Markanızı, firmanızı ya da iş yerinizi yansıtan ve kullanıcılarınıza hitap eden özgün bir web sitesini oluşturmak hem firmamız hem de uzman ekibimiz ile çok daha kolaydır. Bünyemizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız, alanlarında eğitime ve deneyimlere sahiptir. Ekip arkadaşlarımızın yeniklikleri takip ederek, uzmanlıkları ve edindikleri deneyimleri ile istediğiniz web sitelerine sahip olmanız daha mümkün hale gelir.


Her geçen gün gelişen ve değişen dijital dünyayı yakından takip ederek, Taka Bilişim firmamızdan web sitesi hizmeti alan tüm müşterilerimize yeniliklerle dolu bir çalışma sunuyoruz. Müşterilerimizin bulundukları sektör içerisinde web siteleri ile birlikte en iyi temel yapıya sahip olabilmeleri için uygun ve doğru işlemler uygularız. Taka Bilişim olarak, müşterilerimize ürettiğimiz güncel ve yenilikçi çözümlerle sürdürülebilir çalışmalar ortaya koymaya her zaman büyük önem veriyoruz.


Oluşturduğumuz ya da geliştirdiğimiz tüm web siteleri; bizlerden hizmet alan tüm iş yeri, firma ve markalara özel olarak tasarlanıp oluşturulur. Taka Bilişim firmamızın en önem verdiği hususlardan biri özgünlüktür. Hem firmamız hem de profesyonel ekibimiz özgünlük konusunda büyük hassasiyet göstererek çalışmalarımıza devam ederiz. Ayrıca müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, bu istekleri en iyi ve güncel şekilde web sitelerinde uygulamalar yaparız.


Taka Bilişim olarak, müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve onlara yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak en dikkat ettiğimiz konulardır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bizlerden talep ettiği çalışmalar bitse de bizler çalışmalarımız sonrasında web sitelerinin bakım ve destek ihtiyaçlarını tamamlamaya devam ederiz. Taka Bilişim olarak, yaptığımız her işlem, çalışma ya da projede kendimize özgün çözümler sunarak bulunduğumuz sektör içerisindeki farkımızı yaratıyor ve bu farkı kanıtlamaya devam ediyoruz.