Hakkımızda

 

Emrehan TAKA
Founder

Bilgisayar Mühendisi

Emrehan Taka Kimdir?

Biz

Taka Bilişim Web Tasarım hizmetleri müşterilerine kaliteli bir hizmet ile birlikte profesyonel web tasarım hizmeti vermek üzere çalışmalar yürütmektedir. Sitenizin yaşayan bir yapı size dönüş sağlayan bir web sitesi olması için çalışır. Farklı Projeler Birbirini takip eden firmalar ve birbirinin aynı sitelerden sıkıldıysanız Taka Web Tasarımın yaratıcığıyla tanışmanızın vakti gelmiş demektir! Taka Kurumsal Web Tasarım ve Kurumsal Seo Hizmetleri Taka Web Tasarım kurumsal anlamda ve kişisel anlamda web tasarım ve Seo hizmetleri sunmaktadır.

Kapsamlı

Taka Bilişim Web Tasarım firması uzman ekibi ile müşterilerine, profesyonel bir şekilde yapılan web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Sitenizin yaşayan bir yapı ve size dönüş sağlayan bir web sitesi olması adına büyük gayret ile sıkı çalışmalar yürütür. Taka Bilişim Web Tasarım hizmetleri sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar. Müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önce gelmektedir. Siz de birbirini takip eden aynı olan web sitelerinden bıkmış ve farkınızı ortaya koymak istiyorsanız Taka Web Tasarımının yaratıcılığı ile tanışabilirsiniz! Taka Kurumsal Web Tasarım ve Kurumsal SEO Hizmetleri olarak Taka Web Tasarım müşterilerine, kurumsal ve kişisel anlamda da web tasarım ve SEO hizmetleri sunmaktadır.

Geniş

Yaşadığımız bu dijital dünyada, dijital varlık da oldukça önemlidir. Taka Bilişim Web Tasarım firması olarak globale yayılmak ve her zaman daha da gelişmek en önemli hedeflerimiz arasında. Firmamız verdiği hizmetler kapsamında müşterilerimiz ile iyi ilişkiler kurarak, onların istekleri doğrultusunda büyük bir çaba göstererek profesyonel hizmetler sunar. Biz dijital dünyada yerimizi aldık, sizlerin hedeflerine ulaşması için elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Siz de yaratıcı bir bakış açısı tanımak istiyorsanız Taka Web Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz! Biz Taka Kurumsal Web Tasarım ve Kurumsal SEO Hizmetleri olarak Taka Web Tasarım müşterilerine, kurumsal ve kişisel anlamda da web tasarım ve SEO hizmetleri sunmaktayız.