Kurumsal Web Sitesi

İyi markalanmış bir kurumsal web sitesi, şirketinize pazarlama gücü getirir. Taka Bilişim ile her kurumsal web sitesi, işletmenizin ihtiyaç ve hedeflerini karşılamak için özel olarak tasarlanır ve geliştirilir. Misyonumuz, şirketinize, işinizi rakiplerinizden ayıracak profesyonel, markalı bir web sitesi sağlamaktır.

E-ticaret Web Sitesi

E-ticaret işiniz için iddialı satış hedeflerine ulaşmanızı sağlayacak dijital alışveriş deneyimleri ve sağlam dijital pazarlama planları oluşturuyoruz. Dijital pazarlama uzmanlarımızın yenilikçi bir e-ticaret web sitesi tasarımıyla yatırım getirisini artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.


Web Yazılım

Web tabanlı yazılımınızı verimli, işinizin bulunduğu  pazarda rekabetçi ve gelişen tüm iş gereksinimlerinizle uyumlu tutmak için geliştiriyoruz. Web Yazılım yapma ve geliştirme işlerinizde, profesyonel ekibimi ile işinizi en iyi noktalara getirmek için özenli ve kaliteli bir web sitesini ortaya çıkarıyoruz.

Dijital Reklam

Tam hizmet veren bir web tasarım firması olarak, dijital pazarlama ve dijital reklam alanında sayısız hizmet sunmaktayız. Google Ads, Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında işletmenize yeni bir müşteri akışı sağlayacak reklam hizmetlerimiz ile çevrimiçi varlığınızı arttırmanızı sağlamaktayız.


Grafik Tasarım

İster yeni bir logo, ister markalı sosyal medya gönderileri, isterse ofisin etrafına yerleştirilmiş broşürler olsun, her işletme grafik tasarımdan yararlanabilir. Kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız Taka Bilişim firmamızın yaratıcı ve profesyonel grafik tasarım ekibi bunu sizin için gerçekleştirebilir.


Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın faydalı olması için, şirketiniz potansiyel müşterilerle etkileşime geçmek için dikkat çekici, kaliteli, farklı ve faydalı içerikler paylaşmalıdır. İşletmeniz için en anlamlı platformlarda etkileşim kurmanıza, profesyonel sosyal medya danışmanlığı ekibimiz ile beraber yardımcı olmaktayız.