Size memnuniyet ile yardımcı oluyoruz.

Pratik

Kullanımı kolay panel ve hizmet çerçevesinden rahatlıkla faydalanıp hizmet alın.

Güven

İnsanların Google’da, Facebook’ta, Instagram⁠’da ve gelen kutularında sizi bulmasını kolaylaştırın.

Açık Dükkan

İşinize uyarlanmış tavsiyeler sunan veriler ve isteklerinizi beraber bütünleştirip sizlere hizmet verelim.

Kurumsal Web Sitesi

Teknolojinin hayatın merkezinde kendisine daha fazla yer bulmaya başlaması ve önemini arttırması ticari alanda ciddi bir potansiyel barındırmasını sağlıyor. İnternetin etkileşim ve erişim konusundaki dinamik gücü vesilesi ile kurumsal faaliyetlerde, dijital dünyaya entegrasyon büyük bir önem taşır. Kurumsal yapılar açısından dijital entegrasyonun sağlanmasında omurgayı web siteleri oluşturur. Etkili ve güçlü bir web sitesine sahip olan modern ticaret dünyasında, kurumsal zorunlulukların başında geliyor. İşte bu yüzden tıpkı işletme/işyeri dekorasyonunda olduğu gibi sadece teknik yönden değil görsel yönden de kurumsal imaja değer katacak bir web tasarımının uygulanması gerekir. Bunun içinde tamamen profesyonel koşullarda bir kurumsal web tasarım çalışmasının yerine getirilmesi gerekir.

 

Özgün Verimli Çalışma

Taka Bilişim olarak ihtiyaçlarınıza yönelik standart paketlerden ziyade özgün ve size özel bir tasarım ile beraber profesyonel çözümler sunuyoruz. Hazır template tasarımlarını hazırladığımız çalışmalarda kullanıyoruz. Bütün çalışmalarımızı firmamızın profesyonelleri aracılığı ile geliştirilmektedir.

Web yazılım ve tasarım hizmetleri sağlayan kurumsal bir firma olarak fiyatı tek belirleyici bir unsur olarak görmemenizi tavsiye ediyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde sunucu kalitesi, arama motorlarındaki pozisyon, daha önceki referanslarımız sizler için avantaj niteliği taşımaktadır. Kategorilerde yer alan fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve sorularınız için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Neden Taka Bilişim ?

Markanıza Yaratıcı Tasarım

İnternet dünyasında kısa vadede geri dönüş elde edebileceğiniz ve başarıya ulaşabileceğiniz kurumsal web sitesine sahip olabilmeniz için ekibimizle kurumsal imaj ve stratejinize özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Grafik ekibimiz tarafından kurumsal imajınıza ve hizmet stratejinize göre özgün ve sadece size özel tasarımlarla web sitenizi şekillendiriyoruz.