Google Reklam!

Merhaba, dijital reklam uzmanı tarafından verilicek bir google reklamına ihtiyacınız olduğunu hisseder gibiyim sizlere yardımcı olmamızı ister misiniz? Google reklamları profesyonel olarak verilicek bütçe ve reklam ayarlarıyla doğru orantılıdır. Bizler sizlerin reklamlarınızı hazırlar google’ a reklamınızı veririz.

Google Adwords Reklamı

Facebook Reklam

Facebook! sizlerin geniş kitlelere hitap edebiliceği ve örnek ve ortalama hesaplamak gerekirse 50 TL’ ye yaklaşık 1000 aktif potansiyel kişiye ulaşabiliceğiniz reklam noktalarımızdan bir diğeridir. Eğer sizde böyle geniş kitlelere sesinizi duyurmak isterseniz Taka Bilişim olarak sizlere bu konuda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Facebook Business

İnstagram Reklam

Artık ürünlerinizi sergilemek ve onları geniş kitlelere ulaştırmak oldukça kolay bir hale geldi. Sizlerin eticaret süreçleri ve ya diğer sektörel işlerinizde reklam amaçlarınızı destekleyen bir kaliteli fikirde aslında instagram reklam platformudur. Ürünlerinizi ve ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan reklamlar ile geniş kitlelere hitap edebiliriz. Potansiyel artışında gerçek rakamlar sağlanır. Dijital reklam konusunda daha profesyonel ve yüksek potansiyelli hale gelebilirsiniz.

Hemen iletişime geçin

Başka sorunuz var mı ?