takabilisim


Şimdi E-Ticaret Zamanı

Anahtar Teslim E-Ticaret Platformu

Binlerce referansımız ile 81 il’de kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Taka Bilişim size en iyi çözümü üretir.

E-ticaret Altyapı Çözümlerinde 10 Yıllık Tecrübe

E TİCARET web sitenizi binlerce tasarım arasından tasarım seçeneklerimizle tasarlıyorum.

Güçlü Pazarlama Araçları

Taka Bilişim beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Panel

Kullanımı kolay ve işlevsel  yönetim panelimiz ile sanal mağazanızı mobil cihazınızdan kolayca yönetebilir, tüm işlemlerinizi ofis dışındayken bile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Mükemmel SEO Uyumu

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu Taka Bilişim otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Anahtar Teslim E-Ticaret

Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak Taka Bilişim tarafından sunulur.

3000+ E-Ticaret Referansı

Taka Bilişim E-Ticaret Paketleri 2008’ten bugüne gelen tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde toplam 1000 üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Kolay Kullanım ve Yönetim

Taka Bilişim ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

99.99% Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.

Ücretsiz Destek ve Eğitim

E-ticaret mağazanızı başarı bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm desteği sistem destek uzmanlarımızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Uzman destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Entegrasyonlarla Güçlenin

Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları PlatinMarket’e entegre ederek mağazanızı etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

www.emrehantaka.com

www.takabilisim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Bilgi ve Destek
Değerli müşterimiz; tahmini 5 dakika içerisinde müşteri temsilcimiz yardımcı olucaktır.