Web Tasarım Yaptır

Web Sitesi yaptırmak istiyorum ?

Web sitesi nedir sorusuna genel bir açıklama getirmek istiyoruz. Web sitesi nedir sorusuna verebileceğimiz en kısa cevap: İnternet ağında barınan grafik tasarım ve web yazılım dilleriyle şekillendirilmiş bir tanıtım ve paylaşım biçimidir. Web siteleri veya diğer bir ismiyle internet siteleri online mecrada yayınlandıkları adresler vasıtasıyla kendilerini ulaşılabilir kılarlar, bu teknolojik altyapı oluşumu sayesinde tıpkı sokak dükkanları veya sokak tabelaları gibi kendi tanıtımlarını yapıp ziyaretçilerinin kendilerine erişmelerini sağlayabilirler. Web siteleri, barındırma sunucularında yerleşik olarak bulunur ve alan adı çözümlemesiyle ulaşılabilirler. Internet tarayıcı programları aracılığıyla bilgisayar ekranlarında görüntülenir ve kullanıcısıyla etkileşime geçebilirler.

Nasıl yaptırıcam? – Taka Bilişim Hep burda 🙂

Kime yaptırıcam? – Kim ilgilenicek ?

Web sitesi yaptır, web site tasarla.

Web Sitesi Nedir

Bir web sitesi yalnızca tek sayfadan ibaret olabileceği gibi içten içe gezilebilen sayfalar yumağı halinde de konumlandırılmış olabilir. Kimi web siteleri yalnızca statik bir yapıya sahiptir ancak içerik bakımından zenginleşmiş web siteleri dinamik bir yapıda tasarlanmış ve kodlanmıştır. Kodlama esnasında HTML, CSS, JS, Asp.Net, PHP vb. yazılım çeşitleri ile yoğurularak çalışır duruma gelir. Web tasarım ajanslarının ürettikleri bir hizmet ürünü olarak satıcılarıyla buluşan web siteleri birçok amaçla kullanılıp satış, tanıtım, öğrenim, öğretim, etkileşim, paylaşım ve haberleşme amaçlarına hizmet eder. Bu alanlarda sundukları kaynağı internet kullanıcılarıyla buluşturmak için bir aracı görevi görürler

Web Sitesi Türlerine Örnekler

1- Online satış siteleri
2- Haber siteleri
3- Oyun siteleri
4- Tanıtım siteleri
5- Blog siteleri
6- Kurumsal web siteleri
7- Kişisel web siteleri
8- Paylaşım siteleri
9- Forum siteleri

Site tasarım

10- Emlakçı siteleri
11- Fitness siteleri
12- Taxi siteleri
13- Vejeteryan siteleri
14- Blog Haber siteleri
15- Perde web siteleri
16- Kişisel web siteleri
17- Camcı siteleri
18- Tessatçı siteleri

18- Tessatçı siteleri

Darıca web tasarım yaptır

Gebze web tasarım yaptır

Web Tasarım Konusu Türkiye’ de yaygınlaştığı için artık devlette bu konuda web sitesi olmayanların web sitelerinin olması gerektiğini söylüyor.

İş hayatında ki bir çok firma artık web sitesine sahip Kocaeli olmak üzere Türkiye’ nin her yerine web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Sizleri Google Seo ve içeriklerinizde yardımcı olucak şekilde web sitenizi yönetmeniz için eğitim veriyoruz eğitimlerimiz youtube’ da izleyip sitenizi kendi ellerinizle nasıl yükseldiğinize sahit olarak site sahibi oluyorsunuz.

www.modelife.org

www.takabilisim.com/iletisim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Bilgi ve Destek
Değerli müşterimiz; tahmini 5 dakika içerisinde müşteri temsilcimiz yardımcı olucaktır.