Yazılım

Elektronik cihazların ve özellikle de bilgisayarların nasıl çalışacaklarının komutunu veren verilerin bütünü, yazılım olarak adlandırılır. Cihazların işlevselliklerinin çalışmasını da sağlayan veri programlaması olduğunu söylemek de mümkündür. Çeşitli yazılım bulunur ve bu yazılım çeşitleri, cihazların uygunluklarına göre oluşturularak, cihazlar bu komuta göre çalışır. Yazılımlar çeşitli olduğu kadar da değişkenlik gösterebilmektedir. İyi bir yazılımın; uyumluluğu, ulaşılabilirliği, kurulabilirliği, işlevselliği, yeterliliği, yerelleştirilebilirliği, taşınabilirliği, güvenirliği, verimliliği, sürdürülebilirliği, güvenliği, ölçeklenebilirliği ve kullanılabilirliği üst düzeyde uyum içinde işler. Bu özelliklerin yerine getirilmesini de iyi bir bilişim firması sağlayabilir. Taka Bilişim olarak, oluşturduğumuz yazılımlarla en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz. Sizler de yazılım konusunda güvenilir ve yüksek kalitede hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. 

Web Yazılım

Web yazılımı, web sitelerinin tarayıcılar üzerinden temsil edildikleri ve görüntülendikleri alanların adları olarak nitelendirilebilir. Web yazılımlarının doğru ve etkili kullanımı ile öne çıkmak mümkündür. Bu sebeple de doğru kişilerle çalışmak gerçekten önem taşır. Taka Bilişim olarak, isteklerinize uygun şekilde özgün ve yaratıcı web yazılımları tasarlıyoruz. Bu şekilde de tarayıcılarda web sitelerinizin öne çıkmasını sağlıyoruz. Özel olarak tasarladığımız ve oluşturduğumuz web yazılımları ile profesyonel bir imaj çizmeniz daha mümkün olmakta. Üst düzey ve kaliteli bir web yazılımı için Taka Bilişim olarak, her zaman en iyi hizmeti veriyoruz. Bulunduğunuz sektör içerisinde de web siteniz ile öne çıkmanızı destekliyoruz. Sizler de kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

E-ticaret Yazılım

Online alışverişlerin yapıldığı e ticaret siteleri günümüzde sıklıkla kullanılmakta. Akla gelebilecek her şeyin yer aldığı ve satıldığı bu siteler oldukça da talep edilmekte. E ticaret yazılımı içerisinde; oluşturulan siteye üyelik, satılacak ürünün sergilenmesi, satın alınmak istenen ürünü alıcının sepetine ekleyebilmesi, siparişin oluşturulması, web sitesi üzerinden güvenli online ödemenin oluşturulması ve siparişin alıcının eline ulaşana kadar ki sipariş takibinin yapılabilmesi gibi fonksiyonlar bulunmaktadır. E ticaret sitelerinin oluşturma aşamasında birçok seçenek kullanıcılara sunulur. Kullanıcının isteği ile oluşturulacak siteye özel yazılımlar uygulanarak site hazır hale getirilir. Sizler de size özel ve özgün e ticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız, Taka Bilişim doğru adres! 

Eğitim Portal Yazılım

Birçok eğitimi, eğitimi alan kişilere kolayca ulaştırabilmek için kullanılan eğitim portalları, günümüzde sıklıkla kullanılmakta. Eğitim portalı yazılımı ile eğitim verecek kurumlar, öğrencilerine daha fazla imkan sunabilmekteler. Eğitim portalı yazılımı içerisinde; sitenin kullanılabilmesi için üyelik, eğitmen ve öğrenciler için özel profil hesapları, oluşturulabilen ve daha sonra tekrar ulaşılabilen eğitim içerikleri, eğitimlerin takipleri, öğrencilerin bireysel değerlendirilmesi gibi fonksiyonlar bulunmaktadır. Hem eğitmenlerin hem de öğrencilerin, eğitim portalı üzerinden etkileşimin kolay bir şekilde olması herkes için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sizler de size özel eğitim portalı yazılımı için güvenilir bir firma arıyorsanız, Taka Bilişim, sizler için her zaman en kaliteli ve güvenli yazılımları oluşturur. Daha fazlası için bize ulaşın!