Profesyonel Web Sitesi Yaptırma | 0536 719 54 53

Profesyonel web sitesi yaptırma, günümüzde firmaların ve markaların en önemli tercihidir. Firmaların ülkemizde bir web sitesi yaptırmaları zorunlu hale gelirken artık günümüzde kişisel web siteleri de önemli bir hale geldi. Her gün dünyanın pek çok farklı yerinde milyonlarca kişi, gününün büyük bir kısmını internette geçiriyor. Firmaların, markaların ya da kişilerin de ulaşabilir olması için web sitelerini kullanıyorlar. İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı alışveriş yapmadan önce firma ya da markaların web sitelerini inceliyor. Web siteleri burada bir nevi kullanıcılar ile markanın bağı görevini görüyor. Bu nedenle de web sitelerinin başarılı bir şekilde markanın ruhunu ve havasını yansıtıyor olması gerekir.

Hızlı Menü

Anasayfa

Web Tasarım

Web Yazılım

Grafik Tasarım

#profesyonelwebsitesiyaptırma

Başarısız bir web sitesi yaptırma, markanın ve firmanın kurumsal kimliğini zedeleyecektir. Bu hizmete önem verilmediği takdirde kullanıcılar açısından da güven zedeleyici bir durum oluşacaktır. Bu nedenle web siteleri; profesyonel, donanımlı ve deneyimli firmalar tarafından yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde hazırlanan web sitesi, siz değerli müşterilerimizin internet ortamındaki en önemli varlığı haline gelecektir. Müşterilerin gözünde de ilgi çekici, güvenilir ve tercih edilebilir bir hale başarılı bir web sitesi ile gelebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Taka Bilişim web sitesinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Web sitesinin gereklilikleri ve hizmet hakkında aklınıza takılan her soruyu firmamıza sorabilirsiniz.

Profesyonel Web Sitesi Yaptırma

Web sitelerin başarılı ve profesyonel olması için yalnızca maliyet açısından önemli değildir. Markanızın bilinirliği, daha fazla kullanıcıya ulaşma ve Google gibi arama motorlarında internet kullanıcılarının karşısına ilk sayfalarda çıkmak için önemlidir. Profesyonel olmayan ve başarısız bir görüntüsü olan web sitelerinin kullanıcıları çekme ihtimali yoktur. Üstelik bu durum bir de kullanıcı kaybına, trafiğin düşmesine, Google sıralamasında düşmenize ve kullanıcılarınızın güvenini kaybetmenize neden olacaktır. Başarılı bir web sitesi ile tüm bu olumsuzlukları tersine çevirebilirsiniz. Bu konuda bir ihtiyacınız var ise Taka Bilişim’in kusursuz ve başarılı hizmetlerinden siz de yararlanarak hayal ettiğiniz web sitelerine kavuşabilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırma Ücretleri

Hazır şablonlar, hazır web site kurulumu sağlayan platformlar ile kendiniz bile bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu durumla alakalı internette de binlerce kaynak bulabilirsiniz. Ancak bu durum daha uyguna gelecek diye seçerken bir taraftan markanızın ve firmanızın da imajını zedeleyebilirsiniz. Çünkü web sitenizi ziyaret eden ya da alışveriş yapacak olan kullanıcıların sizden beklediği profesyonel bir şekilde yapılmış olan web sitesidir. Bunu da hazır site kurulumu sağlayan platformlar ile yapmak oldukça zordur. Hazır kurumlarda bile ekstradan yapmanız gereken pek çok detay bulunacaktır. Bu durumla ilgilenmek sizin zamanınızın büyük bir kısmını alabilir. Taka Bilişim sizin üzerinizden bu yükü alıyor ve doğru işlemlerle hayal ettiğiniz web sitesi yaptırma imkânı sağlıyor.

Web sitesi yaptırmanın fiyat olarak karşılığı da kafaları karıştıran en önemli konular arasında yer alır. Bu hizmet için biçilen değeri etkileyen pek çok farklı unsur olmasına karşın firmalarda verilen fiyatlandırmalar yaklaşık olarak benzerdir. Firma araştırması yaparken ortalama fiyatlardan daha düşük ya da daha yüksek fiyat teklifi veren firmaları başta eleyebilirsiniz.

Web sitesi yaptırma fiyatlarını belirleyen bazı önemli kriterler:

 • Özel tasarım
 • Özel yazılım
 • Ödeme sistemi
 • Grafik tasarım
 • Mobil uyumlu olması
 • SEO çalışması
 • Farklı dil desteği

Tüm bu kriterler firmanın yapacağı web sitesi karşılığında alacağı ücreti belirlemektedir. Bu kriterlerin yanı sıra firmanın deneyimi, web sitenizin türü gibi farklı nedenlerde fiyatta değişik olmasına neden olabilir. Hizmete başlamadan önce net bir fiyat almak için firmamızla iletişime geçebilir ve hayalinizdeki web sitesi için bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Web Site Yaptırırken Öncelik Verilmesi Gereken Detaylar

Başarılı bir web sitesi yaptırma, pek çok kişinin istediğidir. Ancak milyonlarca web site arasından sıyrılmak için öncelik verilmesi gereken detayları atlayan web site sahiplerinin başarılı olması oldukça zordur. Bu detaylar:

 • Marka bilincini desteklemesi şarttır.
 • Dijital dünya ve markanın ruhu birleştirilmelidir.
 • Sadelik olmalıdır.
 • SEO çalışması sürekli devam etmelidir.
 • Kullanışlı, kullanımı rahat ve anlaşılabilir bir web sitesi olmalıdır.
 • Kaliteli, SEO uyumlu ve ilgi çekici içerikler yer almalıdır.
 • Globale hitap etmeyi düşünüyorsanız, web sitesinde farklı diller desteklenmelidir.
 • Göz yorucu, ilgiyi ürünlerden uzaklaştıracak tasarımlardan kaçınılmalıdır.
 • Firma ya da markanız hakkında bilgi vermelidir.

Tüm bu detaylara dikkat ederek oluşturduğunuz bir web sitesinin başarısız olma ihtimali düşüktür. Ancak web sitesi yaptırma, web sitesinin oluşması ile bitmeyen bir işlemdir. Devamlı güncellemek ve içerikler ile beslemek gerekir.

Özel Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Hedefinize ulaşmak, rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve kullanıcıların zihninde yer edinmek için markanızı en iyi şekilde yansıtan özel tasarımlar faydalı olabilir. Milyonlarca web sitesi arasından sıyrılmış olan rakiplerinizin web sitelerini inceleyebilirsiniz. Her birinin kendine özgü yazılım ve tasarım kullandıklarını görebilirsiniz. Aynı zamanda her biri tasarımlarıyla ön plana çıkan web siteleridir. Kullanıcılar için bu durum fark etmiyor gibi görünebilir ancak markanızın ruhunu yansıtmanız, web sitesi kullanıcılarının da aklında kalıcı bir yere sahip olmanıza yardımcı olacak en önemli sebeplerdendir.

Hazır tasarımlar her zaman daha uygun bir seçenek gibi görünebilir. Ancak ne yazık ki istediğiniz görünümü, avantajı ve kolaylığı hazır tasarımlar ile bulamayabilirsiniz. Web sitesi yaptırma ne kadar önemliyse web sitenize ve markanıza özgün bir web tasarımı yaptırmak da bir o kadar önemlidir. Hatta başarılı bir web sitesinin en önemli tamamlayıcısı, başarılı bir şekilde hazırlanmış olan web tasarımlarıdır. Taka Bilişim iletişim hattını arayarak web sitesi ve özel web tasarımları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde işlemlere başlamak için vakit kaybetmeden firmamızı arayabilir ve hayallerinizdeki web sitesine kısa sürede kavuşabilirsiniz.