Darıca Web Tasarım – Web Tasarım Ajansı

Darıca Web Tasarım hizmeti vermekte olan Taka Bilişim firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve özgün hizmet sunmaktayız. Firmanızın ve markanızın prestijinin artması için kurulduğumuz tarihten beri başarılı işlere imza atmaktayız.

Teknolojik gelişmelere uyumlu bir şekilde ilerlemekte ve alanında uzman kadromuzla birlikte her geçen gün gelişip büyümeye devam etmekteyiz. Çalışma politikamız her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Bütçe dostu fiyat politikamız sayesinde sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Darıca  çevresinde web tasarım konusunda, ilk günden beri yatırım getirisi için web tasarımında endüstri lideri olma niyetiyle faaliyet göstermektedir. Darıca web tasarım konusunda Özetle, baz aldığımız misyon şudur:

 • Harika web siteleri yapın,
 • Net sonuçlar sunun ve
 • Çılgın hayranlar yaratın.

Müşteriler, çalışanlar ve içinde yaşadıkları ve hizmet ettikleri topluluklar adına firmaolarakyapılan işlerle tanınmaktan onur duyuyoruz.

Web sitenizi hizmetlerinizi arayan kişilerin önüne çıkarmak için Google’ı, Google’ın kurallarını ve Google’ın her gelişen algoritmasını anlamanız çok önemlidir. Yeni bir web sitesi başlattığınızda Google’ı görmezden gelmek, paranızı çöpe atmak gibidir.

Darıca web tasarım, sektördeki en iyi SEO ve dijital pazarlama hizmetlerinden bazılarına erişime sahiptir. Doğru yaklaşımla, web siteniz yerel pazar arama sonuçlarınızda yükselecektir.

Web Sitesi Nedir ve Neden Bir Web Sitesine İhtiyacım Var?

Web sitesi, internette yayınlanan web sayfalarının bir koleksiyonudur. Bir web sitesi, en sevdiğiniz hobinizden şirketinize kadar her şey hakkında olabilir. Web siteleri genellikle bilgi sağlamak, ürün veya hizmetlerin reklamını yapmak veya çevrimiçi bir şeyler satmak için kullanılır.

Bir web sitesine ihtiyaç duymanızın birçok nedeni olabilir.

 • İşletmenizi tanıtmanıza ve daha fazla müşteri edinmenize yardımcı olabilir.
 • İlgi alanlarınızı ve hobilerinizi paylaşan insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.
 • Ayrıca, uzakta yaşayan aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanıza da yardımcı olabilir.

Şirketinizin yeni bir web sitesine ihtiyacı olduğuna dair birçok işaret var. Sadece nasıl göründüğünden değil, performanstan da bahsediyoruz.

İyi tasarlanmış bir site, iyi işlevsellik ve dönüşüm oranlarınızı artıracak sezgisel bir düzen sağlar. Darıca web tasarım olarak tüm bu ihtiyaçlarınızı prensip edinmiş düzenli ve kalitei çalışma sistemimiz ile sizlere sunmaktayız.

Sitenizin Yeniden Tasarlanması Gerektiğini Gösteren İşaretler

 1. Web siteniz markanızdaki ve mesajlarınızdaki değişikliklere uyum sağladı mı? Web siteniz, ziyaretçilerin tepki verme şeklini etkiler. Ziyaretçiler ya memnuniyetle karşılanır ve siteyi keşfetmeye devam eder ya da hızla geriye dönerler. Web sitenizin, markanızın yanı sıra iletmeye çalıştığınız işle uyumlu olacak şekilde tasarlandığından emin olmalısınız. Ayrıca müşterilerin kullanması kolay olmalı ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmalıdır. Şirketiniz öncü olduğunu iddia ediyorsa, ancak web siteniz bu şartları sağlamıyorsa, büyük bir bağlantı kopukluğu yaratır.
 2. Bir işletme yeni teklifler sunduğunda veya farklı bir iş modeline geçiş yaptığında, web sitelerinin senkronize kalabilmesi için küçük veya büyük güncellemelere ihtiyacı olabilir. İşletmeniz geliştikçe web sitenizin de aynı yolu izlemesi gerekir. Web sitenizdeki güncellemeler, içeriğin değiştirilmesini, SEO stratejinizin ayarlanmasını veya marka bilinci oluşturmanın yanı sıra sitenin yenilenmesini veya yeniden tasarlanmasını içerebilir. Web siteniz, işletmenizin geçen yıl değil, bugün nasıl çalıştığını yansıtmalıdır.
 3. Performans düşüşleri, olası satışlardaki azalma, siparişlerdeki düşüş veya web sitesi ziyaretçilerindeki düşüşten farklı olabilir. KPI’larınız düşüyorsa, web sitenizi yeniden değerlendirmenin, zayıf noktaları belirlemenin ve bunları iyileştirmenin zamanı geldi. Aranacak şeyler şunları içerir:
 • Sayfa yükleme süreleri
 • Etkileyici harekete geçirici mesajlar
 • İçeriğinizin kalitesi
 • Gezinme kolaylığı

SEO performansınızı, sayfa yükleme sürenizi ve kullanılabilirliğinizi değerlendiren kapsamlı bir web sitesi denetimi gerçekleştirmek, web sitenizin performansını tekrar rayına oturtmak için harika bir ilk adım olacaktır.

Durum buysa, Darıca web tasarım ile çalışmaya başlamanızın tam zamanı!

Kârınızı artırmak, destek sağlamak, ürün satmak veya markanızı tanıtmak olsun, web tasarım hizmetlerimizin şirketinizi öne ve merkeze getirmesine izin verin.

En son trendleri ve teknolojileri kullanarak yaratıcı ve sonuç odaklı web tabanlı çözümlere adanmış web tasarımcıları, geliştiricileri, proje yöneticileri ve dijital pazarlama uzmanlarıyız.

Siz değerli müşterilerimize çağa uygun, yenilikçi, kullanıcı dostu ve uygun fiyatlı web sitesi tasarım hizmeti sunmaktayız. Domain ve hosting hizmetimizi sizlere hediye etmekteyiz.

Dilediğiniz konuda istekleriniz doğrultusunda özgün ve kaliteli içerikler, görseller üreterek sizlere özgün web sitesi tasarımları yapmaktayız.

Web tasarım firmaları

Web sitesi tasarımı yapılırken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

 • Kullanıcıların kolay kullanım elde edebilmesi için uygun panel tasarımı.
 • Müşteri istekleri doğrultusunda özgün web sitesi tasarımı yapmak.
 • Markanız veya firmanız için yaratıcı ve çarpıcı profesyonel tasarım.
 • Hizmet süresi boyunca müşteri desteği.
 • Müşteri ve hedef kitlenin isteklerini ortak bir noktada buluşturma hedefine ulaşma.

Darıca Web Tasarım hizmeti almak isteyen firmaların beklentilerini en iyi şekilde ve güvenilir bir hizmet politikasıyla karşıladığımızdan emin olabilirsiniz.

Kaliteli ve Özgün Marka Tanıtımı

Darıca Web Tasarım aracılığıyla, marka veya firmanız etkili bir şekilde tanıtılacaktır. Taka Bilişim firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşterilerinizi etkileyebilecek profesyonellikte, çarpıcı ve özgün web sitesi tasarımları ortaya çıkarmaktayız.

Müşterilerimizi dinlemekte ve istekleri doğrultusunda gereken görselleri, renk ve tonlamaları özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerinizin dikkatini çekecek, sıkılmalarını önleyecek eğlenceli ve yaratıcı tasarımlarla sizlere verimli ve kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Firmanızın kurumsal bir kimliğe sahip olabilmesi için alanında uzman kadromuz gerekli tasarımları hızlı bir şekilde ve profesyonelce gerçekleştirecektir.

Tıklanma Sayısında Artış

Darıca Web Tasarım hizmeti vermekte olan firmamız sayesinde kurumsal web sitenizin tıklanma sayısı ve müşterilerinizdeki artış sizleri oldukça memnun edecektir. Yeni müşteri kitlesine sahip olabilmek adına kaliteli bir web sitesi oldukça faydalı olacaktır. Özgün ve kaliteli bir web sitesine sahip olmak işlerinizin kolaylaşmasını ve dilediğiniz hedeflere kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

SEO Uyumlu İçerik

Darıca Web Tasarım olarak yaptığımız kaliteli ve yaratıcı web sitelerinin arama motorlarında en üst sıralarda yer alacağının garantisini vermekteyiz. Markanız için hazırlanan web sitesi, özgün ve yaratıcı olmalıdır. Kaliteli bir içerik ve gerekli görsellerin kullanımıyla birlikte oldukça nitelikli bir siteye sahip olabilirsiniz. Özgün içerik ve görsel kullanımı konusunda Taka Bilişim firmamıza son derece güvenebilirsiniz.

Kaliteli Bir Web Sitesinin Önemli Faydaları

Darıca Web Tasarım hizmeti veren firmamız, markanız için ticari anlamda fayda sağlayabileceğiniz tasarımlar yapmaktadır. Yapmakta olduğumuz kaliteli ve özgün tasarımlar ticari anlamda firmanız için oldukça faydalı olacaktır.

Web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilmesi için oldukça özgün ve kaliteli tasarımlar, uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bütçe dostu çalışma politikamız sayesinde sizlere uygun hizmetleri tercih edebilirsiniz. Çalışma politikamızın ciddiyeti ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem sizleri memnun edecektir.

Neden Darıca Web Tasarım Hizmeti?

Darıca Web Tasarım hizmeti vermekte olan firmamız, özgün ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Web siteleri, teknolojik gelişmelerle birlikte oldukça önemli bir noktaya gelmiştir. Web siteleri sayesinde pek çok sayıda insana aynı anda ulaşım sağlanabilmektedir.

Kaliteli ve özgün web siteleri firmaların daha prestijli görünmeleri konusunda oldukça önemli bir noktadadır. Reklamlar sayesinde ekstra bir ücret ödemeden oldukça fazla insana ulaşım sağlanmaktadır.

Doğru tasarlanmış bir web sitesi işlerinizin kolaylaşmasına ve firmanızın prestijinin artmasına yardımcı olmaktadır. Sitenizin özgün ve yaratıcı bir şekilde tasarlanması, daha fazla insanın sitenize girmesine ve işlerinizi incelemesine fırsat tanımaktadır.

Müşterilerinizin dikkatini çekecek ve meraklanmalarını sağlayacak tasarımlar ve görseller sayesinde işlerinizde büyük bir gelişme ve olumlu değişiklikler yaşanmasını sağlamaktayız.

Son derece özgün ve kaliteli web sitesi tasarım hizmeti vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için son hız çalışmalarına devam etmektedir.

Bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

E-posta: [email protected]

Tıkla ve Ara: 0536 719 54 53