Hizmet Sağlayıcı Politikası

Taka Bilişim Web Tasarım ve Yazılım Firması, sunduğu tüm hizmetler için aşağıda belirtilen politikaları geçerli kılar: 

Madde 1: Şifrenizi düzenli olarak her ay değiştirmeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde, firmamız sorumlu değildir. 

Madde 2: Müşteri tarafından oluşturulan hatalardan kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz. 

Madde 3: Web sitenizde oluşabilecek telif hakkı ve benzeri sorunlardan firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmez. 

Madde 4: Bu web sitesini teslim alarak, şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Hukuksal olarak firmamızdan hak talep edemezsiniz. 

Madde 5: Taka Bilişim dışında farklı bir kişi veya kuruluşun müdahalesi sonrasında alınan hizmetin destek garantisi sona erer. 

Madde 6: Kullanıcı kaynaklı her türlü hata ve problem karşısında firmamız sorumluluk kabul etmez. 

Madde 7: Web sitesi tesliminden itibaren 3 gün içinde revize talepleri kabul edilebilir. Aksi takdirde revize talepleri reddedilir. İstekleriniz makul ücretler doğrultusunda gerçekleştirilir. 

Madde 8: Bu web sitesi size belirtilen iş kapsamında teslim edilmiştir. Aksi durumlar için sorumluluk tamamen size aittir. 

Madde 9: Bu formu ve web sitesini teslim alarak, işbu maddeleri kabul etmiş sayılırsınız. 

Madde 10: Müşteri tarafından site tasarımına yapılan hatalar, müdahaleler sonucunda oluşan istekler ve ricalar tamamen ücretlendirilmeye tabidir. Taka Bilişim bu konuda destek vermekle yükümlü değildir. 

Madde 11: Müşteri, bu formu teslim aldığı andan itibaren Taka Bilişim güvenliği altından çıkarak, olası hacker saldırıları veya benzeri art niyetli saldırılardan kaynaklanan hasar ve veri kayıpları ile tasarım bozukluklarından kendisi sorumludur. 

Madde 12: Web site tasarımı hizmeti alındıktan sonra olumsuz veya aşırı revize taleplerinde bulunan müşteriler ücrete tabi tutulur. Proje tesliminde revize hakkı talebi 3 adettir; bu kapsamı aşan müşterilerin istekleri ücrete tabi tutulur. 

Madde 13: Domain bilgilerini müşteri saklamalıdır; aksi takdirde firmamız bu bilgi kaybından sorumlu tutulamaz. 

Madde 14: Web site tesliminden 48 saat sonra tüm istekler ücrete tabi tutulabilir. 

Madde 15: Web tasarım hizmeti başladıktan sonra veya iş tesliminden sonra müşteri tarafından para iadesi talebi kabul edilemez. Bu talep firmamız tarafından ret olarak karşılanacaktır. 

Madde 16: Logo tasarımı firmamız tarafından yapılıp yapılmaması ücretsiz bir hediye niteliğindedir. Web tasarım hizmeti alan müşterilerin Taka Bilişim’den logo hizmeti alma hakkı bulunmamaktadır. Bu konu tamamen firmamızın inisiyatifindedir. 

Madde 17: Web tasarım hizmeti alacak müşteri, işin bitimine kadar resim, adres bilgisi, iletişim bilgisi gibi isteklerini eksiksiz bir biçimde iletmiş olmalıdır. Aksi takdirde oluşabilecek eksiklikler tarafımızca bir eksik sayılmayacaktır. 

Madde 18: Taka Bilişim’e gönderilen şirket belgeleri, evrakları, sertifikaları, kredi kartı bilgileri tarafımızca tutulmamakta ve en kısa sürede silinmektedir. 

Madde 19: Tarafımızdan verilen hizmet için maksimum revize isteği, bu formun size teslim edilmesinden sonraki bir haftaya kadar iletilmelidir. 

Madde 20: Taka Bilişim hosting hizmetini hediye etmektedir. Müşteri isteğe bağlı olarak kendi hostingini alabilir. 

Madde 21: Yılı dolan ve yıllık domain veya hosting ücretinin zamanında ödenmemesinden kaynaklanabilecek olumsuz koşullarda tarafımız sorumlu tutulamaz. Müşteri yıllık domain ve hosting güncellenme zamanını kendisi takip etmekle yükümlüdür. 

Madde 22: Web sitesi ile ilgili proje bitiminden 3 gün sonrasında oluşan istekler tamamen ücretlendirilmeye tabi tutulur. (Revize hakkı devam eden projeler için geçerli değildir. Revize talepleri sona erdikten sonraki aşamada geçerlilik kazanır.) Ücretsiz destek sağlanmamaktadır. 

Madde 23: Web sitesi sağlığı ve web site yazılımında aksaklıkların oluşmaması için Taka Bilişim, web sitenizin güncel tutulmasını önerir. Bu konudaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. 

Madde 24: Web sitesi teslim edildikten sonra para iadesi talepleri hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir. 

Madde 25: Web tasarım hizmeti başlangıcı yapıldıktan sonra para iade talepleri reddedilir. 

Madde 26: Web site temaları GPL lisanslı toplum lisansına sahiptir. Tema kaynaklı tüm testler yapılmıştır. Temaların özel lisansını almak isteyen müşteriler, ücretini ek olarak ödeyip tarafımızdan isteyebilirler. Toplum lisansı, standart hizmette sunulan lisanstır. 

Madde 27: Verilen danışmanlıklar kapsamında sorumluluk ve mesuliyet firmamız tarafından kabul edilmeksizin, işlemleri yaptıran kişi, şahıs ve yetkililere aittir.